Teslimat Koşulları

Teslimat Koşulları

Siparişlerinizin en kısa zamanda (eksiksiz ve sağlam) adresinizde olmasına özen gösteriyoruz; bu nedenle de  *genellikle*   SİPARİŞ GÜNÜNDE KARGOnuzu çıkartıyoruz..

Sipariş günü kargolanamayan ürünlerin kargolanma süresi maksimum 2 iş günüdür. (Farklı bir durumda mail yollanarak tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır)

Teslimat adresinin shop.mentesoglu.com - İstanbul'a uzaklığına göre de PTT KARGO şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. 

Siparişiniz Kargolandığında "kargolandı" maili alırsınız ve üye girişi yaparak kargo takip numaranıza erişebilirsiniz.

 
Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir. Sevkiyat sırasında paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir hasar varsa kargo firması yetkilisine tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındığında, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.
timegitimaraclari.com online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır.